Casa Gonza By Holbox Rents Villa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Spa en ontspanning Massage |
| Pendeldienst Pendeldienst (toeslag) | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Casa Gonza By Holbox Rents Villa ligt op 2 km afstand van de Punta Cocos en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.
Gasten Punta Coco Beach op rijafstand van 10 minuten vinden en het centrum van Isla Holbox binnen 5 minuten te voet bereiken. Het vakantiehuis is maar 650 meter afstand van Los Potrillos en in de nabijheid van Refugio Holbox gelegen.
De villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een keuken of dineren in een eetgedeelte. Er zijn ook een koelkast om uw eigen maaltijd te bereiden. Casa Gonza By Holbox Rents Villa ligt een paar momenten van Le Jardin Panaderia, waar Franse gerechten worden geserveerd. Casa Gonza By Holbox Rents Villa is ook op 10 minuten wandelen van lancia to mainland bushalte gelegen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Downtown Holbox600 m
- La Perla550 m
- Refugio Holbox300 m
- Spa Holbox550 m
- Playa Holbox450 m
- Holbox Shuttle550 m
- het eiland Holbox500 m
- Los Potrillos300 m
- Kerk van Holbox600 m
- Luchthavens
- Luchthaven Cancún International148 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Alleen volwassenen
- Geldwisselkantoor
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Massage
Diensten
- Pendeldienst (toeslag)
- Huishouding
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Casa Gonza By Holbox Rents Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Casa Gonza By Holbox Rents Villa biedt wifi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Casa Gonza By Holbox Rents Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Casa Gonza By Holbox Rents Villa is $63. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Casa Gonza By Holbox Rents Villa?
De dichtstbijzijnde bushalte is lancia to mainland en deze bevindt zich op ongeveer 10 minuten wandelafstand van Casa Gonza By Holbox Rents Villa. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Casa Gonza By Holbox Rents Villa te bezoeken?
Gasten van Casa Gonza By Holbox Rents Villa kunnen eten in El Crustaceo kascarudo restaurant, dat Mexicaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een keuken met een koelkast.